تجارت و کسب و کار

یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد کاربرد یکسانی ندارد، بعضی‌ها زبان‌آموزی را با هدف برقراری ارتباط‌های کاری، حل مشکلات با همکاران در زمینه تجارت یا ایجاد یک راه ارتباطی جدید برای گسترش فعالیت‌های کاری‌شان انجام می‌دهند. زبان مرسوم در زمینه تجارت با زبان محاوره تفاوت‌‌های زیادی دارد. شما اگر در زمینه کسب‌وکار خود اقدام به برقراری ارتباط کرده‌باشید، بدون داشتن دانش لازم درباره اصول مکالمه‌های تجارتی موفق نخواهید بود؛ مخصوصا اگر آن زبان، زبان مادری‌تان نباشد.

تجربه نشان داده‌است افرادی که دایره واژگان قوی‌تری در حوزه کلمات تخصصی تجارت به زبان انگلیسی دارند، شانش بیشتری در به‌دست آوردن نتیجه دل‌خواه‌شان با انگلیسی‌زبان‌ها خواهند داشت. زبان انگلیسی برای تجارت و کسب‌وکار مانند دیگر حوزه‌های زبان، نیاز به آموزش و دانش دارد. شما با به‌دست آوردن دانش کافی در زمینه زبان انگلیسی برای تجارت و کسب‌وکار، در مکالمات خود قوی‌تر ظاهر می‌شوید و اعتماد‌به‌نفس بیشتری خواهید داشت.

جملات پرکاربرد انگلیسی در تجارت به شما کمک می‌‌کنند منظور فرد مقابل را نیز به درستی درک کنید و اگر اهداف آن فرد در راستای منافع شما بود، همکاری خود را گسترش بخشید. کتاب‌ های آموزش انگلیسی برای تجارت و کسب و کار EE4U در دسته کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی قرار می‌گیرند و تمام نکاتی که شما برای اهداف خاص تجاری مانند یادگیری اصطلاحات مدیریت، حسابداری، MBA، بازرگانی و بازاریابی به‌ آن‌ها احتیاج دارید را پوشش می‌دهند. برای مثال مجموعه کتاب Market Leader به‌عنوان یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی تجارت ، به شما کمک می‌کند در مصاحبه‌های مختلف و همچنین مکالمات رایج در زمینه‌های کار و تجارت حرفه‌ای شوید و مانند یک انگلیسی‌زبان صحبت کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان انگلیسی برای کسب و کار

تا خرید و دریافت کتاب های این بخش راه ساده‌ای پیش رو دارید: با دسترسی راحت به منابع «کتاب زبان انگلیسی برای تجارت و کسب و کار» در سایت EE4U می‌توانید با یک کلیک ساده، کتاب‌های سفارشی خود را در هرکجای کشور درب منزل تحویل بگیرید. فروش کتاب زبان در سایت EE4U برای تجارت این فرصت را به شما می‌دهد که با صرف زمانی کم به همه کتاب‌های موجود سرک بکشید، درموردشان بخوانید و کتابی که مطابق با خواسته‌تان هست را به سبد خریدتان اضافه کنید.