کتاب‌های آزمون آیلتس

بهترین کتاب های آیلتس و منابع خودخوان آیلتس برای آموزش تمام مهارت های موردنیاز برای آزمون گردآوری شده‌اند. EE4Uشما را قدم به قدم برای موفقیت در آزمون آیلتس همراهی می کند. اینجا منبعی بزرگ است برای تمامی کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس و خرید کتاب زبان به این منظور را دارند. به بخش کتاب های آزمون آیلتس EE4U خوش آمدید.

آیلتس (IELTS) سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون اولویت بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. امروزه اکثر کشورها هر دو آزمون تافل و آیلتس را معتبر می‌دانند و بیشتر نمره درخواستی آنها متفاوت است. داوطلبین آزمون باید بر اساس حداقل نمره موردنیاز کشور، سازمان و دانشگاه مقصد یکی از آزمون‌ها را انتخاب کنند.

آزمون آیلتس چهار مهارت خواندن (reading)، نوشتن (writing)، شنیدن (listening) و صحبت کردن (speaking) را مورد ارزیابی قرار میدهد. حداکثر نمره آزمون 9 است که بر اساس میانگین نمرات هر چهار مهارت محاسبه می‌شود و داوطلبین برای کسب نمره بالا باید هر 4 مهارت خود را همزمان تقویت کنند. اکثر سازمان ها و دانشگاه ها حداقل نمره ای را برای هر مهارت نیز در نظر میگیرند تا داوطلبین را تشویق به بالابردن سطح تمام مهارت ها کنند. برای دستیابی به اطلاعات بیشتر درباره‌ی آزمون آیلتس صفحه وبلاگEE4U «همه چیز درباره‌ی آزمون بین‌اللمللی آیلتس»  را مطالعه کنید.

کتابIelts Up Reading

بدون امتیاز 0 رای
132
77,000 تومان