مجموعه آموزشی مارکت لیدر Market Leader

با کتاب Market Leader به راحتی به دنیای تجارت جهانی قدم بگذارید

 

 

معرفی مجموعه آموزشی مارکت لیدر Market Leader

امروزه بازار جهانی سریع تر از همیشه در حال تغییر و تحول است. دیگر کسب و کار و تجارت صرفا به یک مرز و بوم محدود نمی شود. نگرش تمام ادم های موفق مدرن فرا مرزی است. موفقیت در زمینه کسب و کار فقط با بهره گیری از دانش اولیه و داشتن تجربه در یک رشته یا حرفه خاص به دست نمی آید. موفقیت نیازمند دانش عمیق نسبت به اصول روان شناختی بازار و تسلط بر فنون بیان و اصول رفتاری در محیط کار و با مشتریان است. شاید بتوان با تجربه و دانش اندک به موفقیت های بسیار کوچک دست یافت، اما لازمه به دست آوردن دست اوردهای بزرگ و شکست شاخ غول موفقیت و پیروزی در نبرد با دیو موانع و مشکلات همه و همه نیازمند مجهز کردن خود به یک سری قاعده و قانون است.

مجموعه کتبMarket Leader  بخشی از یک دوره آموزشی انگلیسی جدید در زمینه کسب و کار است که تغییر و تحول بازار کسب و کار جهانی را منعکس می کند. با استفاده از منابع گسترده رسانه عظیمی چون فایننشال تایمز و نیز سایر منابع ارزشمند دیگر هر آن چیزی که زبان آموز برای اشنایی و موفقیت در عرصه کسب و کار نیاز دارد را با استانداردهای بالا فراهم اورده است. به طوری که هر زبان اموز با هر سطحی از آموزه های آن به اندازه کافی بهره خواهد برد.

مسائل و مهارت های ضروری کسب و کار در زمان کنونی و دیگر موضوعاتی از قبیل تجارت الکترونیک، ریسک، بازاریابی بین المللی و مدیریت بحران از مسائل مهم زمانه است که در این کتاب به خوبی به آنها پرداخته شده و نیز مطالعات موردی در هر سطح برای تمرین واقعی و درست مهارت های کلیدی کسب و کار ارائه گردیده است. همچنین، تنوع انتخاب و انعطاف پذیری مطالب و نیز طیف گسترده ای از اجزای سازنده و مکمل برای بالا بردن کارایی این کتب حین تدریس برای حمایت بیشتر معلمان در دسترس قرار گرفته است. علاوه بر این، مطالب بیشتری در زمینه دستور زبان و موارد کابرد آن، و همچنین موضوعات متنوع و خاص از جمله قانون کسب و کار، بانکداری و حسابداری، و مدیریت بین المللی همه و همه برای هدفی مشخص و واضح که ان اماده ساختن زبان آموز برای ورود به بازار کسب و کار است، با ساختاری اصولی و حساب شده ارائه گردیده است. این مجموعه کتب آموزشی کسب و کار در سطوح مبتدی، مبتدی تا متوسط، متوسط، متوسط تا پیشرفته و پیشرفته موجود است.

دو فیلم  Briefings Leader Business (مصاحبه) و Alliance (فیلم) هر دو با برگه های آزمون نیز برای حمایت بیشتر موضوعات کتب درسی فراهم شده است. علاوه بر این، کتاب منابع معلم، فایل های تمرین، فایل های ازمون، نوار کاست ها و سی دی های صوتی نیز همراه هرکدام از سطوح کتاب عرضه می گردد.

ویژگی های کتاب های Market Leader

 • همان طور که پیش تر نیز بیان شد، این مجموعه کتب آموزشی کسب و کار در قالب پنج سطح (سطوح مبتدی، مبتدی تا متوسط، متوسط، متوسط تا پیشرفته و پیشرفته) عرضه می گردد.
 • هر کتاب شامل دوازده درس است که پس از هر سه درس مروری کلی بر بخش های پیشین در جهت فهم بیشتر مطالب ارائه گردیده است.
 • هر سطح دارای کتاب دانش اموز، کتاب کار و کتاب آموزگار است که برای تقویت مهارت شنیداری فایل های صوتی آن نیز در لوح فشرده ای به همراه کتاب فراهم شده است.
 • در این مجموعه اموزشی، زبان اموز نحوه نوشتن نامه های اداری، ارسال ایمیل های رسمی و نیز شیوه گفت و گوی حضوری یا تلفنی را به درستی یاد می گیرد.
 • در پایان کتاب چند بخش اضافی برای تقویت مهارت های دیگر از جمله مهارت نوشتار و دستور زبان تدارک دیده شده است تا این سری کتب اموزشی را از هر لحاظ کامل کند.
 • فایل های ویدئویی موجود در لوح فشرده شامل مصاحبه های کاری و فیلم های آموزشی واقعی است که هدف آن آشنا ساختن زبان اموز با تمام جنبه های تجارت و محیط کار و به نحوی رفتار شناسی شغلی است.
 • به همراه ویدئو کلیپ ها، آزمون ها و تمرین های قایل چاپ نیز برای موثرتر کردن هر چه بیشتر فرایند آموزشی فراهم شده است.
 • مقاله ها و تمرین های معتبر Financial Times برای تقویت دانش موضوعی زبان آموزان در هر سطح موجود است.
 • موضوعاتی از قبیل خرید و فروش، مهارت های کاری، بازاریابی و منابع انسانی تمام کارایی و کاربردهای اساسی کسب و کار را در عمل به زبان اموز می اموزد.
 • زبان اموزان تمام مهارت های تعاملی لازم برای کسب و کار مدرن در جهان امروزی را فرا خواهند گرفت.

ویرایش جدید کتاب های مارکت لیدر Market Leader

 •   100٪ متون جدید برای تقویت مهارت خواندن با استفاده از منابع Financial Times
 • 100٪ مطالعات موردی جدید همراه با نظرات و راهنمایی های مشاوران برجسته و موفق در دنیای واقعی کسب و کار
 • 100٪ متون جدید برای تقویت مهارت شنیداری که منعکس کننده ماهیت جهانی کسب و کار است که البته بر روی دی وی دی جدید این مجموعه ارائه می گردد
 •  بخش جدید گسترش کسب و کار در همه فرهنگ ها که بر مسائل خاص فرهنگی متمرکز است نیز بر روی دی وی دی و کتب ارائه می شود
 • ویدئوهای معتبر از FT.com با تمرین و آزمون های قابل چاپ و متنوع
 •  تمام متون لازم برای تقویت مهارت شنیداری در دسترس زبان آموز قرار گرفته که تمامی از منابع موثق و معتبر برای بهره وری هرچه بیشتر گرداوری شده است
 • برنامه آموزش واژگان  iGlossary
 • آموزش تمام مهارت های کسب و کار به صورت یک پارچه و با رویکردی مبتنی بر وظیفه در جهت تقویت و ارتقای مهارت هایی چون سخنرانی، مذاکره، حضور در جلسات و گفت و گوهای کوتاه.
 • کتاب Market Leader نسخه Flexi Editions برای دوره های فشرده بسیار مفید هستند. این نسخه نیمی از کتاب اصلی را به همراه نیمی از فایل های تمرینی با یکدیگر ترکیب می کند. خواندن این نسخه کوتاه شده در مدت زمان کوتاهی (40 تا 60 ساعت) برای دوره های کوتاه تابستانی مفید است.
 • زبان انگلیسی که زبان آموزان با گذراندن این دوره می آموزند نه تنها برای کسب و کار بلکه برای مطالعات بیشتر در سطوح اکادمیک نیز بسیار کارامد و تاثیرگذار است. مصاحبه ها، مطالعات موردی و محتوای معتبر و آزموده شده محیط کسب و کار جهان واقعی را در کلاس درس شبیه سازی می کند و علاقه و شوق زبان اموزان نسبت به بازار جهانی کسب و کار را فزون می کند.

اگر به دنبال ورود به جهان وسوسه انگیز کسب و کار و شروع دوره تازه ای در زندگی خود هستید، و صرفا اهداف شما به یک زبان و منطقه محدود نمی شود، هرگز این کتاب ارزشمند و خواندنی را از دست ندهید.

شما می توانید این مجموعه موفق و آموزشی را از EE4U خریداری کنید. این مجموعه اموزشی موفقیت شما را تضمین خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید